בואו נדבר על התנהלות “בלתי מעורערת” כמו גם השעיות הנובעות מ- WSOF 22

עדכון 14 בספטמבר 2105 – שילדס הודה בהתנהלות שגויה רגולטורית בדיון היום לפני ה- NSAC. הוא לא נקנס ולא הושעה עם זאת נרכש בסך הכל 50 שעות שירות שכונתי בגין עבירה שלו.

עדכון 5 באוגוסט 2015-ה- NSAC הוציא כעת השעיה לטווח קצר לשני המגנים וגם לפלהארס העומדת בפני התמודדות שלהם בהמתנה לתואם משמעת רשמי כמו גם שמיעה

______________________________________-

סדרה ג’רזי קרוז אזול העולמית של מאבק ב 22, אשר הוסדרה על ידי ועדת האתלטיקה של נבדה, ככל הנראה תחזיק במתלים העומדים באירוע.

אלוף משקל הרווח רוסימר פאלארס שמר על תוארו באמצעות הגשת קימורה. הבעיה, הוא החזיק את ההגשה הרבה מעבר לכמה טאפוטים של ג’ייק שילדס כמו גם באינטראקציה של שופט כדי לעצור את ההתמודדות. אם זה היה אירוע מבודד, יתכן שהוא היה מחליק, אולם פאלהארס הוא עבריין סדרתי של האחזקה בהגשות מעבר לסוף ההתמודדות.

(מתחת לאדיבות GIF של זומביפרופט)

נגן וידאו

שגיאת מדיה: פורמט (ים) לא נתמך או מקור (ים) לא נמצא
הורד קובץ:

00:00
00:00
00:00

ל- NSAC יש יכולת להשעות את הרישיון או ירידה לבעיה ברישיון ללוחם העוסק ב”כל סוג של פעילות שתביא לחוסר היקף לקרב לא חמוש “. לא רק שפאלשרס נאחז בהגשה מעבר לניסיון המקדים של השופט לסיים את התחרות, נראה שהוא הכניס את ההגשה קשה יותר. זה התרחש על סף כמה עיניים עיניים אשר הצריכו את השופט בזהירות מוקדם יותר במאבק.

ככל הנראה, לפאלארס יש דיון שיש לעשות ל- NSAC כמו גם להשעיה ממושכת עשוי להיות בעתידו.

בשלב הבא יש לנו את החליפה של הכלוב כולל האחים דיאז כמו גם חביב נורמגומדוב.

השינויים המשיכו כמובן בלובי המלון –

בעוד שספורטאים אלה לא היו שם כלוחמים, זה היה אירוע מוסדר ב- NSAC, כמו גם כל הלוחמים הללו, ככל הנראה, יש לדון בביצוע בפעם הבאה שהם ינסו לרכוש רישיון בנבדה. כפי שהפגין האירוע של ג’ון ג’ונס / דניאל קורמייר, קנסות כמו גם עונשים אחרים אינם מחוץ לנורמה בגלל ההתנהלות ‘הבלתי מעורערת’ של הכלוב.

ניק דיאז, שנמצא כיום בתהליך של שמיעה רגולטורית העומדת בממצאי מריחואנה חיובית מדווחת לאחר ג’רזי נבחרת צרפת בכדורגל ההתמודדות שלו עם אנדרסון סילבה, עשויה פשוט להתגלגל ההתנהלות החדשה ביותר הזו ג’רזי יובנטוס לשימוע המתמשך שלו.

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

יריקה בדם מושיטה השעיה של 6 חודשים על ידי NSAC עבור Caio Magalhaesoctober 29, 2015 ב”חוק הספורט הקרב של נבדה ”
קנלו אלווארז כמו גם NSAC מסכימים להשעיה של 6 חודשים עבור “בשר בקר נגוע” Clenbuterol Findapril 18, 2018
מבט על הנוף החוקי של ה- NSAC Dyping של קנלו אלווארז 29, 2018 עם 2 הערות

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *