בתביעה נטען כי LAPD השתמש בכוח קיצוני באירוע Dodgers WS

סטודנט במכללה, מישל מור, תבע את ה- LAPD ג’רזי לידס יונייטד בגין שימוש בלתי חוקי של כוח במהלך אירוע לא מוגדר של אליפות העולם של לוס אנג’לס דודג’רס 2020 במרכז העיר לוס אנג’לס.

התובע ג’רזי מנצ’סטר יונייטד אייזק קסטלנוס, 23, היה אחד ממספר אוהדי דודג’ר שהתאספו בסמוך לזירת Crypto.com (שהובנה בעבר כמרכז סטייפלס) בלילה של 27 באוקטובר 2020 כדי לחגוג את הצוות של הצוות את תואר אליפות העולם 2020 של 2020. ו על פי התלונה, שוטר LAPD ירה בקסטלנוס בעין הטובה ביותר ג’רזי פלמיירס עם תחמושת “פחות קטלנית” במהלך חגיגת הסדרה העולמית של דודג’רס. קסטלנוס, הסובל כעת מאובדן ראייה לטווח הארוך, לא הזהיר לכאורה או ביקש להתפזר לפני שהקצינים יסתיימו אליו.

עורכי הדין של התובעת מחברת החקיקה של באום הדלונד אריסטי וגולדמן ביטוח טוענים כי מעורבותם של לקוח שלהם בפעילותה השלווה של גמישות הדיבור, כמו גם האסיפה, הפכה לכאב ראש עז בגלל “Exalatory כמו גם הקהל המזיק לניהול טקטיקות”, ” מה שהפר את זכויות הלקוח שלהם תחת ארה”ב כמו גם את החוקה בקליפורניה, בנוסף לזכויות חקיקה סטטוטוריות כמו גם טיפוסיות. התביעה מאשימה עוד יותר את LAPD ברשלנות, תקיפה, כמו גם סוללה.

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
אימייל

ava
category

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *