מה אכלתי היום יומן אוכל – אימוני מרתון שבוע 4

שלום! כמובטח שאני נרגש לחזור ליומן אוכל כמו גם להריץ פוסטים בסגנון בלוגים. הייתי באמת נהדר לצלם תמונות של מה שאני אוכל, רץ כמו גם פיצוחים השבוע. התמונות מתחילות לערום אז הנה יומן אוכל מפרסם עם יום שלם של אוכלים. (אוקיי, לא יום שלם של 1000% של אוכלים – אני אוכל 5 קילו אבטיח בכל יום כדי לספק את המכסה שלי. כמו גם חטיפים אקראיים כמו אגוזים או גבינת מיתר הם בדרך כלל ביישנים.)

מה אכלתי היום – אימוני מרתון שבוע 4

רשימות הפעלה: אני מבצע סקירה כללית על האימונים השבוע בפרסום הקרוב מאז שאני דואג לתפוס את יומן הריצה שלי כמו גם לצפות בסטטיסטיקות. כללי אני מרגיש שזה הולך טוב. אני איטי ממה שהייתי רוצה, איטי יותר ממה שהשתמשתי בו – עם זאת לא עשיתי שום סוג של מירוצים בשנת 2020 וגם לא עשיתי אימונים מהירות אז זה צפוי.

מה אכלתי ביום

ארוחת בוקר

ארוחת בוקר – ביצה כמו גם אבוקדו מנופץ על טוסט

פינוק אקראי: אבי בדיוק חזר מהוואי כמו גם שיחזר את אגוזי המקדמיה המכוסים בשוקולד. בדרך כלל אני פשוט אוכל את השוקולד סביבו מכיוון שאני טראומה מאגוזי מקדמיה, סיפור ארוך.

ארוחת צהריים

ארוחת צהריים: סלט יו ג’אס

חָטִיף

חטיף: אבטיח

טיפול

פינוק: אמא שלי הלכה לקוסטקו וגם קנתה קופסה גדולה של חטיפי הגלידה של האגן דאז אז ניסיתי אחת לבקרה באיכות גבוהה.

אֲרוּחַת עֶרֶב

ארוחת ערב: עוגת חרס עופות שמנת עם לחמניות סהר

חָטִיף

חטיף: פופקורן בזמן שצפיתי בסיום שמח-סיטקום ישן-אישי בדיוק מצאתי בנטפליקס … שמעת על זה? החבר שלי האמין שזה סרט – ברור שיש סרט עם אותו כותרת בדיוק.

אני מקשיב לפודקאסט Betch Sesh כמו גם לאחד האחזקות קייסי ווילסון, היה בסיטקום ההוא. היא מאוד מצחיקה כמו גם מדהימה כמו גם אנדי כהן הייתה רק לאחרונה בפודקאסט שלהם כמו גם התלהבה על ספרה ‘The Hreckage of Con.’.

ובכן, הקשבתי לזה ב- Audible כמו גם אז רציתי יותר חומר אז התחלתי לצפות בסיום שמח. למרבה הצער, רק 3 עונות אז אני לא מבין מה אני אעשה אחרי זה. אני דורש יותר תוכן מצחיק יותר!

בכל מקרה. זה יום האוכל שלי כמו גם חוזר.

שאלה: שמעת פעם על המופע סוף טוב?

ראית את זה? מי המועדף עליך?

שלח לי את חוברת העבודה

1save

שיתוף הוא אכפתיות!

1

פִּין

לַחֲלוֹק

צִיוּץ

לַחֲלוֹק

דוֹאַר

לַחֲלוֹק

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *