אימון שולחן עמידה שכל אחד יכול לעשות

אם יש לך שולחן כתיבה, סביר להניח שבחרת בזה כשיטה להילחם בכל השליליות שמגיעות מישיבה במשך שמונה שעות ביום (אתה יודע, כמו לרכוש גם משקל כבעלי סכנה גבוהה יותר למחלות לב וכלי דם). עם זאת פשוט עומד לא הולך להביא אותך ג’רזי נאפולי רחוק. מחקרים מראים כי העברת מישיבה לעמידה אינה מתכוונת בדיוק עד כמה קלוריות אתה שורף. בנוסף, זה יכול לגרום לרגליים שלך כמו גם למפרקים לפגוע! “להישאר במסגרת אחת לאורך זמן זה לא פנטסטי לגופך, אז אתה צריך לוודא שאתה מסביב”, קובעת שרה ג’יין פרקר, מדריכת כושר אישי מורשה בוויומינג.

למרבה המזל, להתגנב אימון בשולחן העבודה שלך פשוט לעשות. נסה את העמידה בפארקר השגרה, שמשלב בין מהלכי סיבולת כמו גם מתיחות. הם פשוטים מספיק כדי שתוכלו לעשות אותם בזמן קריאת מיילים או בשיחת טלפון סמינרי, כמו גם כל כך עדינים שלא תצטרכו לדאוג לעמיתים לעבודה בוהים בך.

עגל עומד מעלה: הגדל אל אצבעות הרגליים שלך, מרים את ג’רזי ויאריאל העקבים מהרצפה. לכו לאט – קחו שתי ספירות שעולות כמו גם שתי סעיפים שחזרו למטה. עשה 15 עד 25 חזרות (אתה יכול לעשות את שתי הרגליים יחד או פשוט לעשות רגל אחת בכל פעם כדי להפוך את זה למאתגר הרבה יותר).

תוספות רגליים עומדות: לעסוק את הגרעין שלך – זה נמנע גם מהגב התחתון שלך מקשת גם הרבה – ואז מאריכים את אחת הרגליים שלך ישירות מאחוריך, ומעוררת את הגלוטות שלך תוך כדי. עשו 12 עד 25 חזרות.

עומד תלתל לאמסטרינג: כופף ברך אחת כמו גם הביא את כף הרגל לכיוון הגלוט שלך, ואז שחרר בחזרה למטה. עשו 12 עד 25 חזרות מכל צד.

מתיחת עגל עומדת: מעבר דירה טוב יותר לרגל אחת של שולחן העבודה שלך, הרם את כדור רגל אחת מהרצפה, כמו גם למקם אותה על הרגל (אתה שומר על העקב על הרצפה). השעיר את גופך לשולחן העבודה כמו גם להרגיש את המתיחה בעגל שלך. החזק במשך 20 עד 30 שניות וגם חזור על הצד השני.

מתיחת חזה עומדת: אוחז בידיים יחד מאחורי גבך, יישר את הידיים שלך, כמו גם הרים אותן תוך כדי ציור את הלהבים שלך למטה. אתה תרגיש את השד שלך פתוח, מה שצריך להרגיש פנטסטי לאחר התנפץ קדימה בשולחן העבודה שלך. החזק 20 עד 30 שניות כמו גם חזור.

מתיחת טוויסט/אחורי עומדת: כופפו את הברך הטובה ביותר שלך כמו גם הרם אותה כמו גובה הירך, כדי ג’רזי טיגרס להבטיח שאתה מאזן על רגל שמאל. מיקום יד שמאל על הברך הטובה ביותר שלך כמו גם לסובב את פלג גוף עליון לכיוון ימין. החזק למשך 10 שניות ואז חזור על הצד השני.

מידע זה מיועד לתפקודים אקדמיים בלבד, כמו גם לא נועד כתחליף לאבחון או טיפול רפואי. אתה לא צריך להשתמש במידע זה כדי לאבחן או לטפל בבעיה או במצב בריאותי ובריאות. בדוק תמיד עם הרופא שלך לפני ששינוי הדיאטה שלך, שינוי הרגלי השינה שלך, נטילת תוספי מזון או התחלת שגרת כושר גופנית חדשה.

אליס אוגלטהורפ

אליס אוגלטורפה היא סופרת פרילנסרית כמו גם עורכת שממוקמת בשיקגו, אילינוי. היא מכסה בריאות, אושר, כושר, כמו גם כל דבר אחר שמעניק את העניין שלה. עבודתה הופיעה ב- O, מגזין אופרה, עצמי, צורה, כושר, Redbook, בריאות, בתים וגנים טובים בהרבה, פסיכולוגיה כיום, משק בית נהדר, כמו גם יותר.

ava

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *